تغییر سایز و حجم عکس در فتوشاپ

تغییر سایز و حجم عکس در فتوشاپ

فکر می‌کنم این آموزش یکی از پرکاربرد‌ترین آموزش‌های ما باشد، چرا که در تغییر سایز عکس و یا تغییر حجم عکس بسیار لازم و ضروری است و خیلی پر استفاده است. در این پست تغییر سایز عکس در فتوشاپ و تغییر حجم عکس در فتوشاپ را یاد می‌گیریم.

حتما لازم شده که در سایت‌هایی می‌خواهید عکس خود را آپلود بکنید و به یک اندازه خاص نیاز دارد؟ و یا در بعضی سایت‌ها لازم است که تصویر با حجم پایین ارسال کنید که لازم است حجم تصویرتان را پایین بیاورید. در شبکه‌های اجتماعی هم به همین شکل، بعضی مواقع لازم است اندازه تصویر خود را تغییر دهید تا تصویر بهتری را با دیگران به اشتراک بگذارید.

یک نکته کنکوری  مهم که لازم است بدانید D: هرچه سایز یک عکس را کمتر بکنید حجم آن عکس هم کمتر می‌شود. البته که راه‌های دیگری برای کم کردن حجم عکس در فتوشاپ وجود دارد. اما چون در دوره آموزش‌های مقدماتی هستیم فعلا به آنها نمی‌پردازیم.

 

آموزش تغییر سایز و حجم عکس در فتوشاپ ویدیویی

دانلود آموزش تغییر اندازه عکس در فتوشاپ

 

مهدی درویشی

مهدی درویشی هستم یک چندپتانسیلیِ عاشق یادگیری دانشجوی مهندسی نرم افزار، طراح گرافیک، توسعه دهنده تازه کار اندروید علاقه مند به مباحث هوش مصنوعی، روانشناسی و توسعه فردی، استارت آپ، خواندن و نوشتن، فیلم دیدن، ورزش و یادگیری !

نوشته‌های مرتبط

دیدگاه‌ها

*
*