آموزش پنل History و undo و Step forward در فتوشاپ

آموزش پنل History و undo و Step forward در فتوشاپ

سلام خدمت دوستان، با آموزش پنل History فتوشاپ خدمت شما دوستان هستیم. همینطور در این آموزش گزینه‌های undo و Step forward را نیز توضیح می‌دهیم.

در فتوشاپ زیاد پیش می‌آید که تغییراتی انجام می‌دهید ولی می‌خواهید به تغییرات قبلی بازگردید در اکثر برنامه ها با استفاده از کلید Ctrl + z می‌شود این کار را انجام داد و در فتوشاپ هم عمل undo به این شکل انجام می‌شود و عمل Redo هم باز با همین کلید‌ها انجام می‌شود. اگر نیاز داشتید تا به چند تغییر قبل‌تر بازگردید باید با کلید های Ctrl + Alt + z این کار را انجام دهید و هر بار با نگه داشتن Ctrl + Alt و بعد زدن گزینه Z به تغییرات قبل‌تر باز می‌گردیم.

حالا ما شاید خواستیم به ۱۰ یا ۲۰ تغییر قبل‌تر در فتوشاپ بازگردیم، برای این‌ کار فتوشاپ پنل History  قرار داده است که در منو اصلی Window و بعد گزینه History  می‌توانید آن را انتخاب کنید. حالا در این پنل می‌توانید به تغییرات قبلی به راحتی دسترسی داشته باشید.

برای یادگیری بهتر پیشنهاد می‌کنم آموزش ویدیویی را ببنید.

 

دانلود آموزش آموزش پنل History و undo و Step forward در فتوشاپ

 

 

لطفا نظر دهید
مهدی درویشی

مهدی درویشی هستم یک چندپتانسیلیِ عاشق یادگیری دانشجوی مهندسی نرم افزار، طراح گرافیک، توسعه دهنده تازه کار اندروید علاقه مند به مباحث هوش مصنوعی، روانشناسی و توسعه فردی، استارت آپ، خواندن و نوشتن، فیلم دیدن، ورزش و یادگیری !

نوشته‌های مرتبط

دیدگاه‌ها

*
*