۳ روش باز کردن عکس در فتوشاپ

در این قسمت از آموزش‌‌ ما با هم سه روش باز کردن عکس در فتوشاپ را بررسی می‌کنیم. و می‌خواهیم بپردازیم به بازکردن عکس در فتوشاپ . در ادامه با ما همراه باشید.

 

آموزش باز کردن عکس در فتوشاپ ویدیویی

دانلود آموزش باز کردن عکس در فتوشاپ

 

 

آموزش باز کردن عکس در فتوشاپ متنی

در نسخه‌های جدید فتوشاپ وقتی فتوشاپ را باز می‌کنیم با یک صفحه مواجه می‌شویم که در این صفحه دو گزینه new و open وجود دارد. گزینه new برای ساخت سند جدید در فتوشاپ است که اگر با آن آشنایی ندارید می‌توانید آموزش ایجاد سند جدید در فتوشاپ را مشاهده بکنید. گزینه open برای باز کردن عکس در فتوشاپ است.

 

باز کردن عکس در فتوشاپ

 

حالا ما بر روی گزینه open کلیک می‌کنیم و یک پنجره باز می‌شود. در این پنجره، فایل‌ و عکس مورد نظرمان را می‌توانیم انتخاب بکنیم. دقت داشته باشید که فقط فایل‌هایی را می‌توانید انتخاب بکنید که توسط فتوشاپ قابل پشتیبانی باشد. اگر با فرمت‌های قابل پشتیبانی توسط فتوشاپ آشنا نیست می‌توانید این آموزش را مشاهده بکنید. ( فرمت‌های قابل پشتیبانی توسط فتوشاپ )

 

باز کردن عکس در فتوشاپ

 

بعد از انتخاب عکس کافیه بر روی گزینه open کلیک بکنیم تا عکس در فتوشاپ باز شود. و یا اگر می‌خواهیم چند عکس را در فتوشاپ باز کنیم باید کلید Ctrl را نگه داریم و عکس‌های مورد نظرمان را انتخاب کنیم و بعد گزینه open را بزنیم.

 

باز کردن عکس در فتوشاپ

 

یکی دیگر از راه‌های باز کردن عکس در فتوشاپ رفتن به منو اصلی فتوشاپ گزینه File و بعد Open است. و در ادامه مثل قبل مراحل و انجام می‌دهیم. همینطور از کلید میانبر Ctrl + O هم استفاده بکنید که سریع‌تر هست.
ساده‌ترین راه برای باز کردن عکس در فتوشاپ که خودم همیشه از این راه استفاده می‌کنم، کافیه آن عکس را با موس گرفته و در فتوشاپ قرار دهید. به همین راحتی D:

 

باز کردن عکس در فتوشاپ

 

در آموزش ویدیویی نکات دیگری هم گفته می‌شود که پیشنهاد می‌کنم حتما آموزش ویدیویی را هم مشاهده کنید.

 

 

حامد صمدیان زاده

دوست دارم هر چیزی رو که یاد می‌گیرم به دیگران نیز یاد بدهم. علاقه مند به طراحی گرافیک هستم و عاشق طراحی رابط کاربری‌ (ui) برای اپلیکیشن‌ها و وبسایت‌ها . "سادگی در عین پیچیدگی"

نوشته‌های مرتبط

دیدگاه‌ها

*
*