آموزش فتوشاپ

خیلی از دوستانی که علاقه مند به دنیای گرافیک و فتوشاپ ( photoshop) می شوند یکی از مشکلاتی که همواره همراهشان است سردرگمی و ندانستن از چگونه شروع کردن فتوشاپ است.
هدف ما از این بخش، آموزش فتوشاپ به صورت کامل و اصولی از صفر تا صد می باشد، تا تمامی کسانی که هیچ آشنایی با فتوشاپ ندارند و یا اینکه علاقه به یادگیری فتوشاپ دارند ‌می‌توانند به راحتی به این نرم افزار مسلط شوند.

آموزش‌های فتوشاپ از مقدماتی شروع شده و به صورت گام به گام به صورتی ویدیویی و متنی قرار داده شده است.

این آموزش ها مناسب چه افرادی است ؟

فرقی ندارد شما دانشجو، دانش آموخته گرافیک، کارمند، دانش آموز و … باشید اگر علاقه مند به یادگیری فتوشاپ و کسب درآمد از آن هستین این آموزش ها برای شما مناسب است.

فتوشاپ چیست ؟

قبل از هر چیز لازم است ما بدانیم که نرم افزار فتوشاپ چیست و در مورد تاریخچه آن اطلاعات کافی داشته باشیم. به صورت خلاصه فتوشاپ یک نرم افزار جهت ویرایش عکس، ترکیب عکس و  همینطور ساختن عکس از ابتدا می باشد. تولید کننده این نرم افزار شرکت ادوبی است که یکی از بزگترین شرکت های تولید کننده نرم افزاری و بهترین شرکت تولید کننده نرم افزار های گرافیکی است. ( برای خواندن ادامه مقاله فتوشاپ چیست و معرفی فتوشاپ کلیک کنید. )

نصب و راه اندازی فتوشاپ

حالا که با فتوشاپ آشنا شدیم لازم است که آن را نصب کنیم. اگر اولین بار است که می‌خواهید با نرم افزار فتوشاپ کار کنید اول از همه این نرم افزار را دانلود کنید ( دانلود برنامه فتوشاپ ) و سپس طبق ( آموزش نصب فتوشاپ )( آموزش کرک فتوشاپ ) آن را نصب کنید و کرک کنید و  بعد سراغ قسمت های بعدی بروید.

آموزش فتوشاپ

آموزش فتوشاپ

مقالات آموزش فتوشاپ به بخش‌های مختلفی تقسیم می‌شوند که با کلیک کردن می‌توانید به هر بخش بروید.

این دسته بندی‌ها برای دسترسی سریع شما به هر بخش از آموزش ها می‌باشد. (در آینده این بخش کامل می‌شود)

آموزش فتوشاپ مقدماتی

در این بخش از آموزش‌ها برای افرادی مناسب می‌باشد که تازه شروع به یادگیری فتوشاپ کرده‌اند و اطلاعات بسیار کمی از این نرم افزار دارند.

آموزش فتوشاپ پروژه محور

در این بخش آموزش های مختلفی از فتوشاپ بصورت پروژه ای پیاده سازی میشوند.

آموزش فتوشاپ تصویری

در این بخش آموزش ها به صورت ویدیویی می‌باشند که به صورت آنلاین می‌توانید آموزش ها را مشاهده کرده و یا به صورت رایگان دانلود کنید.

آموزش فتوشاپ متنی

در این بخش آموزش ها به صورت متن و عکس می‌باشد. افرادی که علاقه مند به این گونه آموزش‌ها هستند می‌توانند از این بخش استفاده بکنند.

 

دیدگاه‌ها

*
*