#najva-subscriber-bell { margin: 25px 0;

حل مشکل جدا جدا نوشتن و برعکس نوشتن در فتوشاپ

با آموزش حل مشکل فارسی نوشتن در فتوشاپ خدمت شما دوستان هستیم. مشکل جدا جدا نوشتن و برعکس نوشتن در فتوشاپ یکی از آن مشکلات اولیه بعد از نصب فتوشاپ است که باهاش روبرو می‌شوید. در ادامه با ما همراه باشین تا با ساده‌ترین روش این مشکل رو حل کنیم.

 

آموزش ویدیویی مشکل جدا جدا نوشتن فارسی در فتوشاپ

دانلود آموزش تصویری مشکل جدا جدا نوشتن فارسی در فتوشاپ

 

 

 

حل مشکل جدا جدا نوشتن و برعکس نوشتن در فتوشاپ

وقتی اولین بار برنامه فتوشاپ را نصب می‌کنیم کلمات فارسی به هم ریخته است و به صورت جدا جدا و برعکس نوشته می‌شود. برای حل این مشکل اول از همه از منوهای بالا فتوشاپ وارد منو Edit می‌شویم و بعد آخرین گزینه به اسم Preferences و بعد گزینه Type را انتخاب می‌کنیم. (Edit>Preference>type)

 

حل مشکل فارسی نوشتن در فتوشاپ

 

در صفحه باز شده قسمت  Choose Text Engine Options تیک گزینه Middle Eastern And South Asian را می‌زنیم و ok را میزنیم  و فتوشاپ را می‌بندیم و یکبار دیگر آن را اجرا می‌کنیم.

 

حل مشکل جدا جدا نوشتن و برعکس نوشتن در فتوشاپ

 

به احتمال زیاد مشکل شما کامل حل شده است.

برای حل مشکل راست به چپ نوشتن هم در منو بالا به این مسیر بروید  Type > Language Options و بعد گزینه Middle East Features را انتخاب کنید.

 

حل مشکل راست به چپ نوشتن در فتوشاپ

 

حالا به در منو بالا فتوشاپ گزینه Window و بعد گزینه Paragraph را انتخاب کنید و در پنجره باز شده می‌بینیم که گزینه راست به چپ به آن اضافه شده است و می‌توانیم آن را تنظیم کنیم.

 

حل مشکل راست به چپ نوشتن در فتوشاپ

 

در صورت هرگونه مشکل در درست کردن مشکل جدا جدا نوشتن در فتوشاپ و تایپ فارسی در بخش کامنت ها با ما مطرح کنید تا به شما کمک کنیم.

 

 

حل مشکل جدا جدا نوشتن و برعکس نوشتن در فتوشاپ
لطفا نظر دهید: ۵ از ۲ رای

درباره ی حامد صمدیان زاده

دوست دارم هر چیزی رو که یاد می‌گیرم به دیگران نیز یاد بدهم. علاقه مند به طراحی گرافیک هستم و عاشق طراحی رابط کاربری‌ (ui) برای اپلیکیشن‌ها و وبسایت‌ها . "سادگی در عین پیچیدگی"

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *